Home>Artikelen>Joseph d’Asté (1881-1945) – “De liefde tussen faun met putty”

Joseph d’Asté (1881-1945) – “De liefde tussen faun met putty”

1920
prijs op aanvraag

Schitterende sculptuur van Joseph d’Asté (1881-1945), van liggende faun en putty, in fraaie bruin, groene patina.

Afmetingen:
Hoogte: 33 cm
Breedte: 88 cm
Diepte: 18 cm

Inruil van uw antiek bespreekbaar.

Afmetingen

Hoogte: 33 cm
Breedte: 88 cm

Herkomst: Europa, Ierland
Stijlperiode: Barok
Materiaal: brons

Categorie: Beelden, Menselijke figuren

1920
prijs op aanvraag

Afmetingen:
Hoogte: 33 cm
Breedte: 88 cm
Diepte: 18 cm

Afmetingen

Hoogte: 33 cm
Breedte: 88 cm

Herkomst: Europa, Ierland
Stijlperiode: Barok
Materiaal: brons

oud id 19480

De Baanhoeve

Zuid-Holland

Contactpersoon:

Dhr A Baan

Adres:

Dorpsstraat 27a, 2969AC Oud-Alblas

Contactgegevens:

tel.
mobiel 06-54627314

Openingstijden

ZIE EEN KLEIN GEDEELTE VAN ONZE COLLECTIE OP ONZE WEBSITE!

Vrijdag en zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur.

Als dit u niet gelegen komt kunt u ons altijd bellen voor een afspraak, dan helpen wij u graag!

INRUIL VAN UW ANTIEK ALTIJD BESPREEKBAAR!

Al onze meubelen zijn gerestaureerd, klokken met garantie, en schilderijen, zo nodig, gereinigd, verdoekt en of opnieuw vernist(mits anders afgesproken).
Al de restauraties worden door specialisten op hun vakgebied, uitgevoerd.

Informatie aanvragen bij De Baanhoeve over het artikel Joseph d’Asté (1881-1945) – “De liefde tussen faun met putty”

De Baanhoeve

Zuid-Holland

Contactpersoon:

Dhr A Baan

Adres:

Contactgegevens:

tel.
mobiel 06-54627314

Openingstijden

De Baanhoeve

Zuid-Holland

Contactpersoon:

Dhr A Baan

Adres:

Contactgegevens:

tel.
mobiel 06-54627314

Openingstijden

Specialisatie De Baanhoeve

DE BAANHOEVE, DE MEEST VEELZIJDIGE WINKEL, VAN WONEN!!

In de Baanhoeve, vind u een mooi, en GROOT, heel veelzijdig, assortiment van 17e tot 20e eeuwse, antiekiteiten. Slechts een klein gedeelte van ons aanbod is te zien op deze site en op onze website.

Wij hebben een enorme collectie antiek, onder andere meer dan 300 schilderijen op voorraad. Tientallen klokken en barometers, zeer veel beelden en sculpturen.
Daarnaast vele meubelen en zeer veel exclusief kleingoed.

NIEUWE MEUBELEN

Bij ons kunt u terecht voor de gehele inrichting van uw woning. Ook voor NIEUWE meubelen op maat te leveren in klassieke of rustieke stijl.

Naast onze enorme antieke collectie verkopen wij ook, NIEUWE MEUBELEN, voor een geheel nieuw eigentijds interieur! Zie ook, WWW.BAANWONEN.NL

ONZE SPECIALISATIE IS:
-MAATWERK
-EIGEN MEUBELONTWERP
-NIEUWE MEUBELEN
-GRATIS INTERIEUR ADVIES

Al ONZE MEUBELEN WORDEN, IDM, GRATIS AFGELEVERD IN NEDERLAND!

Kortom een bezoekje aan onze zaak is zeker de moeite waard. U zult versteld staan van de grote collectie en de vele mogelijkheden!